Mim and More firması olarak kullandığımız her ürünün en iyisini seçmeye ve harmanlarımızı lezzetli hale getirmek için her gün daha çok çalışıyoruz. Üretici firma olarak Türkiye'de kendi çaylarını harmanlayan ve her çayına ayrı özel olarak reçete yazan sayılı firmaların en başında gelmekteyiz.

Mim and More firması özel olarak hazırladığımız reçetelerimiz ve kendi harmanladığımız çaylarımız ile birlikte sizlere eşsiz deneyimler ve lezzetler sunmak için her gün daha fazla özveriyle birlikte firmamızı büyütmeye ve ilklere imza atmaya devam ediyoruz.

Birbirinden farklı 60’dan fazla özel harman çay çeşidi, Türkiye’de ve belki de global çapta bir ilk olan aromalı Matcha’lar ve çeşitli yan ürünlerimiz ile birlikte firmamızı büyütmeye ve ilklere imza atmaya devam ediyoruz.

Aynı zamanda Espresso Lab, Midpoint, MOC, Magnolia Bakery vb. çoğu büyük firmanın ana tedarikçisi olup bu firmalar ile birlikte yeni harmanlar ve reçeteler geliştiriyoruz.

Pandemi ile birlikte artan talep ile Amazon, Trendyol ve Hepsiburada gibi önemli e-ticaret platformlarında kategori birinciliklerimiz var.

Mim and More ekibi olarak sizlerle hazırlayacağımız işbirlikleri, koleksiyonlar ve beraber yürüteceğimiz projeler için çok heyecanlıyız. Beraber heyecan verici projelere imza atmak dileğiyle...

Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atmak İçin Tıklayabilirsiniz.

Bize Ulaşın