Detox Time

Detox Time

Günümüzde artan çevresel kirlilik, kötü beslenme alışkanlıkları ve hareketsiz yaşam ile birlikte, toksinlerden ve ödemden arınma fikri daha gerekli bir hale gelmeye başladı.

  • Baş ağrıları,
  • Yorgunluk,
  • Sebepsiz şişlik hissetmek,
  • Solgun ve bozuk bir cilt,
  • Sindirim sistemi bozuklukları,
  • Uyku düzensizlikleri

Gibi belirtiler vücudumuzdaki toksinlerden arınmamız gerektiğinin habercisidir. 

Sizler için hazırladığımız Mim Detox Time serisini tam da bunun için oluşturduk.

Serinin 1. Ürünü Detox

Detox’un içeriğinde bulunan Yeşilçay, Portakal Kabuğu ve Ananas arınıp tazelenmek, ödem atmak ve forma girerken bitki çaylarının doğal içeriğinden destek almak isteyenler için oluşturuldu.

Yeşil çaya olan ön yargılarınızı yerle bir edecek…

Serinin 2. Ürünü Moroccon Mint

Moroccon Mint’in içeriğinde bulunan yeşil çay, mint ve elma notalarıyla yoğun aromalı çay severler için oluşturuldu. Elma içerdiği yüksek miktarda C vitamini ile antioksidan etki gösterir ve bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Antioksidan içeriği en yüksek meyve elmadır. Pandemiyle savaştığımız bu günlerde bu karışım bağışıklığınızın kuvvetlenmesine yardımcı olurken vücudunuzdaki tüm toksinleri atmanızı da sağlayacak.

Serinin 3. Ürünü Summer Sun

Summer Sun’ın içeriğinde ananas, hibiskus ve limon çimi bulunuyor. Bu detox karışımını hazırlarken yazın annelerimizin yaptığı limonatalardan ve yazın ta kendisinden ilham aldık. Hibiskus kan basıncını dengelerken limon çimi ödem söktürücü etki gösterir böylelikle lezzetli bir detox deneyimi sizleri bekler…