İade, İptal, Değişim

İADE, İPTAL VE DEĞİŞİM KOŞULLARI 

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Ürünün size teslimine kadar oluşabilecek her türden sorunu engellemek amacıyla, siparişinizi kargo görevlisinden teslim almadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri kontrol etmenizi rica ediyoruz. Hızlı bozulan ürünler, gıda ürünleri, tek kullanım ürünler nitelikleri itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdir ve bu ürünlerde iade hakkından yararlanmanız mümkün olmayacaktır. 

İade edilebilir ürünler bakımından, iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış, kırılmamış yırtılmamış; ürünün kullanılmamış olması ve aksesuarlarında eksiklik olmaması şartlarına bağlıdır. Ayrıca iade edilecek ürünlerin mutlaka ürünün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir. 

Gerekçesiz ürün iadesi talebi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve sipariş numarınızı da içerecek şekilde yazılı yapılmalıdır.

İadesi yapılacak ürünler Mim Tea Rituals’in çalıştığı kargo şirketi aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Yukarıdaki koşulları taşımayan ürün iadeleri Mim Tea Rituals olarak tarafımızca kabul edilmemektedir.

Bozuk, açılmış, yırtılmış, ambalajlı ürünleri veya kırık, hasarlı olduğunu fark ettiğiniz ürünleri teslim almadan kargo görevlisine iade etmeniz gerekmektedir.

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir konuda bize [●] eposta adresi üzerinden veya [●] numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İade süresi kaç gündür?

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. 

İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılır?

İade ettiğiniz ürünleri teslim aldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içinde ödediğiniz tutar kredi kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Bankalar sebebiyle tutarın kartınıza yansıması bazen daha uzun bir süre olabilmektedir.

İade edeceğim ürünleri hangi adrese göndermem gerekiyor?

İade edeceğiniz ürünleri [●] adresine gönderebilirsiniz.

Teslimattan kaynaklanan problem

Özel kargo firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Mim Tea Rituals tarafından telafi edilmektedir.

Zarar görmüş paketin tarafınıza ulaşması durumunda, ürünler teslim alınmayarak kargo görevlisine tutanak tutturulmalıdır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Bize Ulaşın