Hikayemiz

2013 yılında Kamboçya’da oldukça farklı bir çay kültürü ile tanıştık. Burada tamamen doğal bitki ve meyvelerin harmanlanmasından üretilen çaylar, doğanın insanlığa bir hediyesi olarak kabul ediliyor ve ritüeller eşliğinde tüketiliyordu. Kamboçya’da yaşadığımız süre boyunca sizler için yüzde yüz doğal ürünler kullanarak tamamen bizlere has özel reçeteler oluşturduk ve bu ritüelin bir parçası olduk. Birbirinden farklı 60’dan fazla özel harman çay çeşidi, Türkiye’de ve belki de global çapta bir ilk olan aromalı Matcha’lar ve çeşitli yan ürünlerimiz ile birlikte firmamızı büyütmeye ve ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Pandemi ile birlikte artan talep ile Amazon, Trendyol ve Hepsiburada gibi önemli e-ticaret platformlarında kategori birinciliklerimiz var. Çay ve matcha konusunda ciddi inovatif çalışmalar yapmış olan şirketimiz sayesinde, Türkiye’de bitki çayı kültürünü kökten değiştirebilecek bir güce sahip olduğuna inanıyoruz.

Türkiye'de Bir İlk!

Mim and More ekibi olarak Türkiye’de ve belki de global çapta bir ilk olan aromalı Matcha’lara imza attık. Özel tatlarla birleştirilmiş Matcha çeşitlerimizi denediniz mi?

Tüm Zamanların Favorisi

Mavinin karşı konulamaz çekimi. Blue Butterfly’ın içeriğinde bulunan ‘’Butterlfly Pea Flower’’ sayesinde doğal olarak aldığı mavi renk her yudumda sizlere ilham kaynağı olacak.

Özel Yağlarla Harmanlanmış Doğal Himalaya Tuzları

Havalar soğumaya başladıkça bedenimizin neme olan ihtiyacı daha fazla artar. Chill’in içeriğinde bulunan jojoba yağı soğuk günlerde bedeninin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken yaseminin hoş kokusu tüm ruhunu saracak. Chill vazgeçilmezlerinin arasında yerini alacak.